top of page

Mağaza Politikamız

Günümüzün online alışveriş pazarında dürüstlüğün en iyi politika olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, müşterilerimiz için en kapsamlı, adil ve şeffaf mağaza politikasını hazırladık. Ürün değişimi politikamıza, gönderim hizmetlerimize veya kişisel verilerin korunmasına ilişkin daha fazla bilgi almak için aşağıdaki bölümlere göz atın. Sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

ThreeMB Toys ailesi olarak mutlu nesiller yetişmesine katkı sağlamak adına mutlu ebeveynlerin var olması gerektiğine inanıyoruz. Bu amaçla aklınıza takılan her türlü soru ya da yaşadığınız herhangi bir sorun için iletişim sayfamızda yer alan "GENEL İLETİŞİM" başlığı altındaki numaramıza haftanın her günü 09:00 - 20:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

GİZLİLİK & GÜVENLİK

Her şeyden önce mahremiyeti ele alan ThreeMB Toys ailesi resmi kurumlar talep etmediği sürece kişisel bilgilerinizi herhangi bir üçüncü tarafla paylaşmaz. Resmi kurumların bilgi talep etmesi durumunda ise ilgili mevzuatlara uygun olarak hareket eder.

TOPTAN SATIŞ

Bir okul, bir sivil toplum kuruluşu ya da çocukları sevindirmek isteyen toplumsal duyarlılığı yüksek bir yardımsever misiniz? Aynı üründen 20 adet ve üzeri satın alımlarınız için iletişim sayfamızda yer alan "TOPTAN SATIŞ" başlığı altındaki numaramıza haftanın her günü 09:00 - 20:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Payment Methods

Ödeme Yöntemleri

- Kredi / Debit Kartlar

- Kapıda Ödeme (Yakında)

- Kripto Ödeme (Gelecekte)

bottom of page